İçeriğe git

• Facebook ile giriş yapın Twitter ile giriş yapın Log In with Google Giriş Yap
  • Kayıt Ol
Oltamisina Amatör Balıkçılık'a Hoşegeldiniz,
Türkiye'nin En İyi Amatör Balıkçılık Forumunda Olmanın Tadını Çıkarın.Sitemiz Sportif Amaçlı Balık Avcılığıyla İlgili Konuların Paylaşıldığı İnteraktif Bir Sitedir. Sitemize Üye Olarak Dilerseniz Sizde; Katılımda Bulunabilir, Av Raporlarınızı Yollayabilir, Mevcut Konulara, Mesajlara İleti Gönderebilir, Ekipman İnceleme ve Detaylarını Değerlendirebilirsiniz.
Üye Girişi Yeni Üyelik
Resim

Balıklıova Mırmır Avı...

* * * * * 1 Oy Kullanılmış

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 18 yanıt gönderildi

Övünç Dinç

Övünç Dinç
Resmi ekleyen

Avın yapıldığı tarih
: 04 Şubat 2013
Avlak yeri: Balıklıova
Av yöntemi: Karadan
Kullanılan takım:3 köstekli takım , (496 mustad 2 numara)
Kullanılan Yem: Boru kurdu, Sülünez, yengeç
Yakalanan balıkların cinsi : Mırmır

Sevgili Dostlar, öncelikle hepinize merhaba dün akşam işten çıkmadan önce arkadaşlarım, bu gece hem havanın güzel olması hemde ufak bir gezinti olması açısından kıyıya gidip bir kaç olta atmak istediklerini söylediler.Bende kendilerine neden olmasın azcık laflarız balık olmasada diyererek eşlik etmek adına geliyorum dedim.

Saat 22.20 civarı Balıklıova 'da liman girişine arabaları park ettik.Hava biraz esintiliydi ufak bir yerleşim planın ardından atacağımız bölgeyi seçerek hazırlığımıza başladık.Fazla olmasada ufak tefek bir kaç resim çektik işte sizlere mırmır avımız,

Mırmır diyorum çünkü başka balık yoktu :rolleyes:,

Ama bazıları iri boyu ile dikkat çekici :reeling:.....

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

rkacar

rkacar
vaayyy maşallah :biggrin::biggrin::biggrin: ortam eminim çok güzeldir... Mırmırlarda güzel gözüküyor

Ali Rıza Acar

Ali Rıza Acar
Hava dün akşam cidden güzeldi. Bunu değerlendirmişsiniz.
Kısmetiniz daim ve bol olsun.

ufuk

ufuk
Maşallah yeni trio nun siftahı yapılmış valla:biggrin: kardeşim afiyet olsun, mırmır giren eve dırdır girmez demişler :tongue: daha iyilerine rastgele. ha birde av tarihi baya bi sekmiş heheheheehe

Halil İplikçi

Halil İplikçi
Övünç senden paylaşım görmek çok güzel

Övünç Dinç

Övünç Dinç

vaayyy maşallah :biggrin::biggrin::biggrin: ortam eminim çok güzeldir... Mırmırlarda güzel gözüküyor

Biladerim ortam süperdi ama fazla kalamadık 2 saat durduk kaçtık nasipte bunlar varmış ama başka bir gün birlikte kaçarız.

Hava dün akşam cidden güzeldi. Bunu değerlendirmişsiniz.
Kısmetiniz daim ve bol olsun.

Ali Rıza Abi teşekkür ederim , gerçekten hava dün yumuşaktı , aklımıza sonradan geldi bir sonrakine bir termus çay ve çekirdekle gidecez daha da güzel olacak...

Maşallah yeni trio nun siftahı yapılmış valla:biggrin: kardeşim afiyet olsun, mırmır giren eve dırdır girmez demişler :tongue: daha iyilerine rastgele. ha birde av tarihi baya bi sekmiş heheheheehe

Ufuk gel gör nasıl geliyor ama şimdi yeni bir parça daha var aklımda onu alacağım, birlikte gidelim istersen bir gün hafta içi. Okuma Raw...

Övünç senden paylaşım görmek çok güzel

HaliL Abicim teşekkürler , benim zamanım olsa neler yapacağım ama idare edin... :tongue:

Hasan BALIKÇI

Hasan BALIKÇI
:claps::claps::claps:heheeee sen kıyılara gidiyomuydun kardeşiiim.:tongue:
muhabet amaçlıda olsa gidip olta atmışsınya ben senin sonunu pek iyi görmüyorum artık:tongue::tongue:
bulaşıyo bulaşıyooooo:claps::claps:
bide benle geldinmi işte o zaman tam olcak.:tongue:
övünç şaka maka ama kısa zamanda başka niyetle gidip hadi olta atalım deyip nasibinizede bunlar geldiyse :rolleyes:
hiç kuşkum yokki oradaki ortam harikaymış kardeşim.:rolleyes:
herzaman herşey gönlüne göre en güzelinin olmasını dilerim:rolleyes:

ismail

ismail

ben övüncü alısıtırıcam inşallah karaya

rkacar

rkacar
sen hele bir denize alışta İsmail... Övünç Kıyıya alışır :biggrin::biggrin::biggrin:

Övünç Dinç

Övünç Dinç

ben övüncü alısıtırıcam inşallah karaya :rolleyes:

İsmail seninle heryere gelirim biliyorsun ...

Ama sen benimle tekneye ne zaman gelcen ?
:captain:????

Mazhar Üzümcü

Mazhar Üzümcü
2013 ün mırmır avı için sizleri kutluyorum öncelikle hehehehe.eğer mırmır için olta atacaksanız ki şu anda mırmır ve levrek var o yüzden iğne tercihiniz yanlış. 496. serisi yerine wmc nin uzun saplı 9224 bl serisinin 1,2,3,4,5 no larından 3, 4 ve 5 no ları boru kurdu ile yemleyin.ayrıca 1 ve 2 no larını çupra içinde kullanabilirsiniz(mamun,madya,sardalya) aynı seriyi teknede mercan avında da kullanın mutlaka bol nasipler.

Övünç Dinç

Övünç Dinç

wmc nin uzun saplı 9224 bl serisinin 1,2,3,4,5 no larından 3ve 4 ü boru kurdu ile yemleyin.ayrıca 1 ve 2 no larını çupra içinde kullanabilirsiniz(mamun,madya,sardalya) aynı seriyi teknede mercan avında da kullanın mutlaka bol nasipler.

Mazhar Abicim tavsiyeler için teşekkürler dikkat edeceğim...

Önder ALTAN

Önder ALTAN
Gelecek avlarınız daha bereketli olsun Övünç,
uzun süredir ava gitmiyordun iyi gelmiştir:in:

kamil esen

kamil esen
Övünç maşallah Mırmırlar oldukça iyimiş.Kıyıdan 2 saatte güzel bir sonuç gerçekten.Arada bizimlede gelmelisin.Paşaya da aşı yaptıkmı kıyıcı olur çıkarsın..Şansın daim olsun.

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Arada bizimlede gelmelisin.Paşaya da aşı yaptıkmı kıyıcı olur çıkarsın..Şansın daim olsun.

Neden Olmasın Kamil Abi biz herşeye varız yeterki birlikte olsun...

Ulaş Kayhan Güren

Ulaş Kayhan Güren
Mırmırlar kayda değermiş emeğine sağlık....:in:

Bünyamin Kanatlı

Bünyamin Kanatlı

Gönül ne olta ister, balıkhane...gönül sohbet ister balık bahane...

• Övünç Dinç bunu beğendi

Batuhan Şahan

Batuhan Şahan

ARKADAŞLAR BALIK AV TURUMUZ YAZAMI KALDI HERHANGİ BİLHGİ GÖRMÜYORUM LÜTFEN YAZARMI BİRİLERİ??

rkacar

rkacar

ARKADAŞLAR BALIK AV TURUMUZ YAZAMI KALDI HERHANGİ BİLHGİ GÖRMÜYORUM LÜTFEN YAZARMI BİRİLERİ??

fırtına nedeniyle 3 av tarihini iptal ettik.

İlerleyen günlerde düzenlersek sitenin organizasyon şemasında bilgilendirme yaparız.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı