İçeriğe git

• Facebook ile giriş yapın Twitter ile giriş yapın Log In with Google Giriş Yap
  • Kayıt Ol
Oltamisina Amatör Balıkçılık'a Hoşegeldiniz,
Türkiye'nin En İyi Amatör Balıkçılık Forumunda Olmanın Tadını Çıkarın.Sitemiz Sportif Amaçlı Balık Avcılığıyla İlgili Konuların Paylaşıldığı İnteraktif Bir Sitedir. Sitemize Üye Olarak Dilerseniz Sizde; Katılımda Bulunabilir, Av Raporlarınızı Yollayabilir, Mevcut Konulara, Mesajlara İleti Gönderebilir, Ekipman İnceleme ve Detaylarını Değerlendirebilirsiniz.
Üye Girişi Yeni Üyelik
Resim

Makina Secimi

- - - - - MAKINA VE KAMIS SECIMI

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

tamer61

tamer61

MERHABA ARKADASLAR. ONCELIKLE BOYLESINE GUZEL BIR BILGI EDINME FORMUNU KURAN ARKADASLARA TESEKKUR EDIYORUM.

Makına ve kamıs secımınde sız tecrubelı ınsanlardan bılgı edınmek ıstıyorum.

Uzun yıllar yurt dısında kuru yuk gemılerınde calıstım ve artık kara hayatına gecıs yaptım. oncelıle 1 adet shımano exage 400 fd ve okuma salına 2.90 spın kamısım var.

Ben surf kamıs ve makına almak ıstıyorum. kullanmak ıstedıgım yerler ıse. sırasıyla

1. Denızde kursun arkası kasık veya rapala - istavrıt vb gıbı

2. Denızde yemlı  takım olarak

3. Tatlı suda yemlı takım olarak

4. Butcem ıse makına ıcın 400 tl cıvarı 

5. Kamıs ıcın 200 250 tl arası

tamer61

tamer61

KONU HAKKINDA YARDIMCI OLABILECEK ARAKDASIMIZ YOKMU ACABA 

TESEKKURLER RAST GELSIN 

yucel35ege

yucel35ege
Merhaba öncelikle aramıza hoşgeldiniz.forumda size yardımcı olabilecek daha profesyonel arkadaşlar var ancak galiba herkes tatil de.azda olsa bilgilerim dahilinde size daima ve penn surf makinalar tavsiye ederim.biraz araştırın bütçenize uygunu bulunur.kamış ise lineaeffe veya kudos olabilir.selamlar
  • tamer61 bunu beğendi

tamer61

tamer61

tsk ler 

• scknsolak bunu beğendi

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı