İçeriğe git

• Facebook ile giriş yapın Twitter ile giriş yapın Log In with Google Giriş Yap
  • Kayıt Ol
Oltamisina Amatör Balıkçılık'a Hoşegeldiniz,
Türkiye'nin En İyi Amatör Balıkçılık Forumunda Olmanın Tadını Çıkarın.Sitemiz Sportif Amaçlı Balık Avcılığıyla İlgili Konuların Paylaşıldığı İnteraktif Bir Sitedir. Sitemize Üye Olarak Dilerseniz Sizde; Katılımda Bulunabilir, Av Raporlarınızı Yollayabilir, Mevcut Konulara, Mesajlara İleti Gönderebilir, Ekipman İnceleme ve Detaylarını Değerlendirebilirsiniz.
Üye Girişi Yeni Üyelik
Resim

İnternetten Alışveriş

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

yucel35ege

yucel35ege

Selam dostlar,

Sizlerle bir tecrübemi paylaşmak istiyorum.şu an için isim ve marka vermeden konuya devam edeceğim.

Kısa süre önce x bir ürün için bilinen bir internet alışveriş sitesinden sipariş verdim ve ödemesini yaptım.(hayatımda ilk int. alışverişi).1 gün sonra aradılar ve ürünün stokta olmadığını söylediler.(stoklarda güncelleme yapılmamış).bende nasıl olsa ödeme yaptım diye y ve z ürünlerini göndermelerini istedim.1-2 gün içinde ürünler geldi.Ancak gelen y ürünü sorunlu çıktı ,mail attım gönderin test edelim dediler.bende bugün kargo ya verdim.bakalım sonuç ne olacak.

buradan çıkardığım ders:

1.seçtiğiniz ürünün olup olmadığının teyidinin alınması

2.gelen ürünün sorunlu olabileceği ihtimali

3.esnaf tan yüz yüze alışveriş yapmak varken  kaşınmamak:))

• rkacar bunu beğendi

rkacar

rkacar

Abi yüksek rakamlı ve mekanik her malzemenin birebir dükkandan alınması taraftarıyım...

Geçmiş olsun... İnşaallah düzgün bir sonuç alabilirsin....

• yucel35ege bunu beğendi

yucel35ege

yucel35ege

Son durum:ürünü geri yolladım,henüz ses yok.eğer sonuç alamazsam bu siteyi ifşa edeceğim.sadece burada değil başka sitelere üye olup başımdan geçeni belgeleriyle anlatacağım

.bu arada şikayetçi olduğumuz durumları belirtirken ,memnun olduğumuz konularıda yazalım.

• rkacar bunu beğendi

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı