İçeriğe git

• Facebook ile giriş yapın Twitter ile giriş yapın Log In with Google Giriş Yap
  • Kayıt Ol
Oltamisina Amatör Balıkçılık'a Hoşegeldiniz,
Türkiye'nin En İyi Amatör Balıkçılık Forumunda Olmanın Tadını Çıkarın.Sitemiz Sportif Amaçlı Balık Avcılığıyla İlgili Konuların Paylaşıldığı İnteraktif Bir Sitedir. Sitemize Üye Olarak Dilerseniz Sizde; Katılımda Bulunabilir, Av Raporlarınızı Yollayabilir, Mevcut Konulara, Mesajlara İleti Gönderebilir, Ekipman İnceleme ve Detaylarını Değerlendirebilirsiniz.
Üye Girişi Yeni Üyelik
Resim

Düşük Hafızalı Misina

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

yucel35ege

yucel35ege
Selam Dostlar,kaliteli ve düşük hafızalı (gam yapmayan) bir misina önerebilirmisiniz.p-line flourocarbon misina kullanıyordum ancak şu an Türkiye de yok

Halil İplikçi

Halil İplikçi

cevapları ben de merakla bekliyorum ..köstek ve ara beden için herhalde

yucel35ege

yucel35ege

cevapları ben de merakla bekliyorum ..köstek ve ara beden için herhalde

abi,p-line misinayı tek geçerim ama Türkiye'de Yok.bazı sitelerde görünüyor ama stoklarında yok.inanılmaz sağlam ve sıfır gam.okuma shotai aldım berbat

halilak

halilak

Herkese güzel 1 mayıslar...

İşi bilenler "düşük hafızalı" arıyor ama;

Önünde oturduğu  bilgisayar masasında ki mouse'u evdeki bütün odalarda dip bucak, hatta banyoda bile arayıp bulamadıktan sonra o sinirle yeniden dönüp geldiği bilgisayar masasında apaçık ve ortayerde gören bendenize LUTFEN PEK ZİYADE AKILLI  (Misina da olur) BİR TAVSİYEDE BULUNURSANIZ bu fakiri sevindirirsiniz... :biggrin: 

Tekrar güzel günler diliyorum...

yucel35ege

yucel35ege

selam dostlar ,

uzun süreli araştırmalarım sonucunda,yukarıda da bahsettiğim gibi (beden için)  p-line flourocarbon misina yı tek geçerim(bu misina ile yaklaşık 2 kg lik ve müthiş mücadele eden Baracuda yı kepçesiz tekneye aldım) ,ancak memleket te yok:((      Son olarak bulduğum 2 misina var.1'incisi Berkley trilene 100% f.c (pahalı) 2'ncisi Portfish special (uygun fiyatlı)  her ikisi de beklentilerimi karşılayacak gibi.bana göre misinanın gam yapmaması; hem yemin düzgün durmasını hemde kolun bedene dolanmamasını sağlıyor.

Bu misinalarla ilgili yaptığım yorumlar;tamamen kendi bilgi ve tecrübelerimle alakalıdır.(henüz amatör bir balıkçıyım).Sizlerinde görüş ve önerilerinizi bekliyorum.saygılar

• rkacar bunu beğendi

rkacar

rkacar

yozurihybrid.jpg

Abi ben memnunum tabi 0.11 değil de 0.20 ile 0.26 arası kalınlık çok ideal... tavsiye ederim...

0.19 luk misinası 250 mt  40 tl....

• yucel35ege bunu beğendi

Yasin

Yasin
Ramazan abi önerdiğin bu misina tatlı suda da iş yapar mı?
  • rkacar bunu beğendi

rkacar

rkacar

Ramazan abi önerdiğin bu misina tatlı suda da iş yapar mı?

Biraz geç oldu kusura bakma yasin kardeşim....

Neden iş yapmasın ki :) Ben tatlı su da çok sık avlanan biri değilim ama bir sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum.... 

İyi misina her yerde iş yapar...

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı