İçeriğe git

• Facebook ile giriş yapın Twitter ile giriş yapın Log In with Google Giriş Yap
  • Kayıt Ol
Oltamisina Amatör Balıkçılık'a Hoşegeldiniz,
Türkiye'nin En İyi Amatör Balıkçılık Forumunda Olmanın Tadını Çıkarın.Sitemiz Sportif Amaçlı Balık Avcılığıyla İlgili Konuların Paylaşıldığı İnteraktif Bir Sitedir. Sitemize Üye Olarak Dilerseniz Sizde; Katılımda Bulunabilir, Av Raporlarınızı Yollayabilir, Mevcut Konulara, Mesajlara İleti Gönderebilir, Ekipman İnceleme ve Detaylarını Değerlendirebilirsiniz.
Üye Girişi Yeni Üyelik
Resim

Hataydan Selamlar

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

ibrahim1818

ibrahim1818
Merhabalar ben bugun foruma üye oldum Samandağ ve iskenderun körfezin avlanacağım ancak okuma avenger 65 makine ile okuma carbonite pro 4.20 beraber nasıl bi takım sizce

halilak

halilak

Merhabalar ben bugun foruma üye oldum Samandağ ve iskenderun körfezin avlanacağım ancak okuma avenger 65 makine ile okuma carbonite pro 4.20 beraber nasıl bi takım sizce

Hoş geldin mirim. Sorunla ilgili yanıtları bilen arkadaşların en kısa zamanda yanıtlayacaklarına eminim

yucel35ege

yucel35ege
Aramıza hoşgeldiniz.konuyu övünç arkadaşımız görünce size yardımcı olur.

rkacar

rkacar

Hoşgeldin keyif verdin...

Gayet makul bir takım olmuş... Güle güle bol nasipli günlerde kullan....

ARAGAMİ

ARAGAMİ

hoşgeldiniz.

Mehmet erbil Taşer

Mehmet erbil Taşer

2-8 Mayısta Antakya Öğretmen evinde olacağım.

Okulum ile spor karşılaşmalarına geliyorum.

Belki biraz tekne malzemesi de alırım diye düşünüyorum.

Tanışmak isteyen lütfen mesaj atsa yeter.

Saygılar

• rkacar bunu beğendi

ibrahim1818

ibrahim1818
Hoşbulduk çok teşekkür ederim sizlere genelde Samandağ civarında olta atıyorum arkadaşlarla izmirde tekne ile balık avlardık ama kıyıdan balıkçılık anlamında hiç deneyimim yok kıyı için gerçekten ustalık lazım ve çok şey öğrenmem gerekiyor burada gerekli olan çoğu şeyi öğreneceğime inanıyorum herkese rasgelain

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı