İçeriğe git

• Facebook ile giriş yapın Twitter ile giriş yapın Log In with Google Giriş Yap
  • Kayıt Ol
Oltamisina Amatör Balıkçılık'a Hoşegeldiniz,
Türkiye'nin En İyi Amatör Balıkçılık Forumunda Olmanın Tadını Çıkarın.Sitemiz Sportif Amaçlı Balık Avcılığıyla İlgili Konuların Paylaşıldığı İnteraktif Bir Sitedir. Sitemize Üye Olarak Dilerseniz Sizde; Katılımda Bulunabilir, Av Raporlarınızı Yollayabilir, Mevcut Konulara, Mesajlara İleti Gönderebilir, Ekipman İnceleme ve Detaylarını Değerlendirebilirsiniz.
Üye Girişi Yeni Üyelik
Resim

Kıyıdan Beklemeli Avlar

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 13 yanıt gönderildi

turgut aydın

turgut aydın
Merhaba ustaların aranıza yeni katıldım.

turgut aydın

turgut aydın
Bir süre ucuz makinalar kullandıktan sonra çıtayı biraz yükselteyim dedim.Okuma trio rex salt düşündüm ama forumlarda öven de var paralayanda bende çıtayı bir tık daha yükselteyim dedim

turgut aydın

turgut aydın
Bir süre ucuz makinalar kullandıktan sonra çıtayı biraz yükselteyim dedim.Okuma trio rex salt düşündüm ama forumlarda öven de var paralayanda bende çıtayı bir tık daha yükselteyim dedim

turgut aydın

turgut aydın
Daiwa 14 procargo düşünüyorum değerli yorumlarınızı esirgemeyin lutfen
  • yucel35ege bunu beğendi

ARAGAMİ

ARAGAMİ

övünç bey başlığı görürse size yardımcı olur.

onun bilgisi dışında acele karar verip lütfen makine almayın.

yucel35ege

yucel35ege
Öncelikle hoşgeldiniz.eğer yanlış görmediysem bu makine 1500 tl civarı.şahsi kanaatim Penn affinity 7000/8000 e de bakın.hem çok iyi hem yarı fiyata,tabi daiwa da mükemmel marka
  • turgut aydın bunu beğendi

turgut aydın

turgut aydın
Hocam bir 1200 TL ye buldum kullanılmamış.Tabii fikirlere saygım sonsuz.

turgut aydın

turgut aydın
Sonuçta İnternetten görmekadar farklı ehlinden öğüt almak farklı

rkacar

rkacar

Öncelikle hoşgeldiniz, Sorduğunuz soruya gelince;

Kullanmadığın bir makinayı işin ehli değilsen yermek doğru olmaz... Yücel abi önerdiği makinayı birebir kullanıyor diye biliyorum...

Senin sorduğun soruyu işin ehli olan Övünç kardeşimiz rahatlıkla detayıyla cevaplayabilir ama o da bu aralar iş sebebiyle aramızda değilim... Ara ara konuyu kontroledersen fırsatını bulduğunda ve konuyu görürse muhakkak cevaplayacaktır....

• turgut aydın bunu beğendi

turgut aydın

turgut aydın
Hoşbulduk yorumlar için teşekkürler. Penn affinity aklımın bir köşesine yazdım.Övünç beyden daiwa procargo için bir yorum alabilirsem.Sabırla bekliyorum.
  • rkacar bunu beğendi

yucel35ege

yucel35ege
Bahsettiğim makinaları kullanıyorum.ve memnunum.tabi ramazan kardeşimin dediği gibi bizim sitenin uzmanı Övünç, onun tavsiyeleri sayesinde makinalar konusunda bilgi sahibi olduk.
  • rkacar ve turgut aydın bunu beğendi

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Daiwa Pro Cargo Ento 4500 serisini alabilirsiniz, Magsealed ile donatılmıştır korozyona dayanıklıdır ve bakım ihtiyacınız daha uzun zaman aralıklarında olacaktır.

Surf için oldukça eleverişli ve hafif bir makinadır. Fiyat olarak bütçenize uyarsa çok iyi bir makina.

• rkacar bunu beğendi

turgut aydın

turgut aydın
Çok teşekkür ederim
  • rkacar bunu beğendi

rkacar

rkacar

Daiwa Pro Cargo Ento 4500 serisini alabilirsiniz, Magsealed ile donatılmıştır korozyona dayanıklıdır ve bakım ihtiyacınız daha uzun zaman aralıklarında olacaktır.

Surf için oldukça eleverişli ve hafif bir makinadır. Fiyat olarak bütçenize uyarsa çok iyi bir makina.

Ne dedim ben Övünç gelir güzel bir makina söyler dedim... :D :D :D 

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı