İçeriğe git

• Facebook ile giriş yapın Twitter ile giriş yapın Log In with Google Giriş Yap
  • Kayıt Ol
Oltamisina Amatör Balıkçılık'a Hoşegeldiniz,
Türkiye'nin En İyi Amatör Balıkçılık Forumunda Olmanın Tadını Çıkarın.Sitemiz Sportif Amaçlı Balık Avcılığıyla İlgili Konuların Paylaşıldığı İnteraktif Bir Sitedir. Sitemize Üye Olarak Dilerseniz Sizde; Katılımda Bulunabilir, Av Raporlarınızı Yollayabilir, Mevcut Konulara, Mesajlara İleti Gönderebilir, Ekipman İnceleme ve Detaylarını Değerlendirebilirsiniz.
Üye Girişi Yeni Üyelik
Resim

Kofana Için Hangi Takım Hangi Yem Kullanılmalı.

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

sturkmen

sturkmen

Bodrum ve Didim açıklarında kofana avlayan kaptanlar var. Bu balıkları yakalamak için nasıl bir takım ve nasıl bir yem kullanıyorlar merak ediyorum. Tek bildiğim sahte ile su üstü değil de canlı yem ile dipten alıyorlar. Bilen bir arkadaşımız paylaşırsa memnun olurum. 

sturkmen

sturkmen

başlık için kusura bakmayın klavyenin azizliği. Birde bu avı yapan arkadaşlar ısrarla takımları saklıyorlar ve kimseye göstermiyorlar. Hangi yemi takıyorlar nasıl iğne kullanıyorlar paylaşmıyorlar. 

rkacar

rkacar

Selamlar ben konu ismini düzelttim...

Aslına bakarsan yer vermemelerini anlarım sonuçta yılların verdiği çok değerli bilgiler bunlar, vermek istememek çok doğal... Sonuçta insanımız yer bulduğu zaman sömürene kadar bırakmıyor... Hatta çok değerli bir büyüğümün bir sözü var ''işediğin yeri söyleme s.çarlar''...

Ama iğne ve avcılık yönetemini söylememeleri biraz garip ve bencillik... Bunu söylememek nedir yani...

İstediğin bilgiler mevcutmu bilmiyorum fakat sitede bir kaç konu var bu av ve avcılık üzerine.... aşağıda linklerini veriyorum, incelersen eminim işine yarayacak bilgilere ulaşacaksındır...

Lütfen Linkleri Görebilmek İçin Üye Girişi Yapın veya Üye Olarak Kayıt İşleminizi Tamamlayın.

Lütfen Linkleri Görebilmek İçin Üye Girişi Yapın veya Üye Olarak Kayıt İşleminizi Tamamlayın.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı