İçeriğe git

• Facebook ile giriş yapın Twitter ile giriş yapın Log In with Google Giriş Yap
  • Kayıt Ol
Oltamisina Amatör Balıkçılık'a Hoşegeldiniz,
Türkiye'nin En İyi Amatör Balıkçılık Forumunda Olmanın Tadını Çıkarın.Sitemiz Sportif Amaçlı Balık Avcılığıyla İlgili Konuların Paylaşıldığı İnteraktif Bir Sitedir. Sitemize Üye Olarak Dilerseniz Sizde; Katılımda Bulunabilir, Av Raporlarınızı Yollayabilir, Mevcut Konulara, Mesajlara İleti Gönderebilir, Ekipman İnceleme ve Detaylarını Değerlendirebilirsiniz.
Üye Girişi Yeni Üyelik
Resim

Turna Avim

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

Yasin

Yasin
Abilerim kardeşlerim selamun aleykum. Nisan ayında sakaryaya taşıdığımdan beri her yeri araştırıp soruşturup forumu da baştan sona okuyup geçen hafta turna avına gittim. Canlı yeni çekerken takıldığı yerden kaçırdım ve dibe doğru yüzerken devasa bir turnanın kapıp götürmesinden sonra gözümden cidden yaş geldi ve bende avcunu yalayarak eve döndüm. Bugün yine aynı gölete ava geldim farklı yerden iki Oltayla canlı yem saldım ve başladım kaşıkla at çek yapmaya ve 3. Atışında oltadaydı öyle heyecanlandım ki gorunce... Üstelik kaşığın uçlarındaki koruma plastigini çıkarmayı unutmusum o da tek açık iğneye takılmış nasip geldi yani :) telefondan girdigim için resim atmayı beceremedim ama öğrenip tıcam. Tavsiyelerinizi ve taktiklerinizi bekliyorum

Konu Yasin tarafından 02 Ekim 2016 - 12:18 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• rkacar bunu beğendi

rkacar

rkacar

Tebrikler kardeşim.... Fotoğrafı merakla bekliyorum....

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı