İçeriğe git

• Facebook ile giriş yapın Twitter ile giriş yapın Log In with Google Giriş Yap
  • Kayıt Ol
Oltamisina Amatör Balıkçılık'a Hoşegeldiniz,
Türkiye'nin En İyi Amatör Balıkçılık Forumunda Olmanın Tadını Çıkarın.Sitemiz Sportif Amaçlı Balık Avcılığıyla İlgili Konuların Paylaşıldığı İnteraktif Bir Sitedir. Sitemize Üye Olarak Dilerseniz Sizde; Katılımda Bulunabilir, Av Raporlarınızı Yollayabilir, Mevcut Konulara, Mesajlara İleti Gönderebilir, Ekipman İnceleme ve Detaylarını Değerlendirebilirsiniz.
Üye Girişi Yeni Üyelik
Resim
Bilgi

Candarlida Balik Tutma Keyfi

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

senemoztuna@gmail.com

senemoztuna@gmail.com
Yolu candarli taraflarina balik tutmak icin düsen tüm meraklilara ta gün yada yarım gün tur düzenlenir
*candarli körfez
*adalar
* adalar ve cevreleri
İletisim: 0533 566 98 60
  • senemoztuna@gmail.com bunu beğendi

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Tanıtım ve bilgilendirme için teşekkürler,

Bu alana açılan konuyu silmek zorundayız sizden yeni konu açmanızı talep edeceğim.

Lütfen Linkleri Görebilmek İçin Üye Girişi Yapın veya Üye Olarak Kayıt İşleminizi Tamamlayın.

bölümünde olması bulunmasını kolaylaştırır. Ayrıca tekne kaç kişilik, resimleri, meralarda çıkan balıklar hakkında bilgi vermeniz bu işi daha sağlıklı yürütmenize destek olacaktır.

karabey

karabey

merhaba foruma yeni kayıt oldum sizden bi riçam olaçak ben tekneden balık tutuyorum ama sanırım elimdeki oltam çok düşük kalıtede bana gerçekten işimi göreçek beni yarı yolda bırakmayaçak bir tekne oltası söylermisiniz bir kaç kişi dedi ve tekne kaptanıda dedi jig olta almam lazımmış bütçe olarakta 750 ye kadar cıkabilirim 3 5 aşağı yukarıda olur yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• Övünç Dinç bunu beğendi

Övünç Dinç

Övünç Dinç

merhaba foruma yeni kayıt oldum sizden bi riçam olaçak ben tekneden balık tutuyorum ama sanırım elimdeki oltam çok düşük kalıtede bana gerçekten işimi göreçek beni yarı yolda bırakmayaçak bir tekne oltası söylermisiniz bir kaç kişi dedi ve tekne kaptanıda dedi jig olta almam lazımmış bütçe olarakta 750 ye kadar cıkabilirim 3 5 aşağı yukarıda olur yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Açtığınız konu üzerinden yorum yaparak sizin için en iyisini bulacağız :) ...
  • rkacar bunu beğendi

Konuda yer alan etiketi kullanan diğer konu başlıkları: Bilgi

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı