İçeriğe git

• Facebook ile giriş yapın Twitter ile giriş yapın Log In with Google Giriş Yap
  • Kayıt Ol
Oltamisina Amatör Balıkçılık'a Hoşegeldiniz,
Türkiye'nin En İyi Amatör Balıkçılık Forumunda Olmanın Tadını Çıkarın.Sitemiz Sportif Amaçlı Balık Avcılığıyla İlgili Konuların Paylaşıldığı İnteraktif Bir Sitedir. Sitemize Üye Olarak Dilerseniz Sizde; Katılımda Bulunabilir, Av Raporlarınızı Yollayabilir, Mevcut Konulara, Mesajlara İleti Gönderebilir, Ekipman İnceleme ve Detaylarını Değerlendirebilirsiniz.
Üye Girişi Yeni Üyelik
Resim
İnceleme

Navionics Boating Europe Hd 7.0.2 Mobile Ve Tabletler İçin

* * * * * 1 Oy Kullanılmış Navionics HD Europe New

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 44 yanıt gönderildi

kazimbey

kazimbey

Ezcool tabletimde eski surumleri cok rahat yukleyip kullaniyordum, buradaki tavsiye edilen yukleme sekliyle, dun gece oglum artik tablet acilmiyor baba deyince eyvah dedim gitti bizim navionix,

-Neyse once tablet takilip kaldigi icin tablete format atip tableti calisir hale getirdim

-Sonra bir onceki versiyon olan navionix 6 yi, harici kartta zaten yukluydu onu kurdum, hata verdi yada uyelik istedi

- Bende artik son sureme geceyim dedim yani Navionix 7 ye

-indirdim burdan yukledim sorunsuz

-Fakat calistirmaya basinca, bende de ayni 2 hafta deneme(2 weeks trail) cikti

-2 hafta deneme ye bastim, akdeniz haritasinin deneme si oldugundan, suan ege denizinde bir yere tiklayinca otamatik indiriyor.

-Indirme bitince, soylendigi gibi TILES klasorunu bilgisayarima kopyalayacagim, sorun cikarsa burdan geri yuklerim haritalari

-Suan bunu deniyorum, belki diger arkadaslara faydasi olur diye yaziyorum,

- Sonuclari daha sonra paylasirim

- baska yontem deneyen olursa lutfen yaziniz birbirimizden ogrenelim

-Herseyi baskasindan beklemeyelim

-Hep ayni bir kac kisi cevapliyor sorunlari buda zamanla bu arkadaslara angarya gelebilir. haklidirlarda.

-Hep sorunlari olan yaziyor, fakat baska sorunlari olanlara fikir veren cok az, sayimiz cok burada sanirim az cok bilen kullanan birileri katkida bulunabilirler

-Uzun olduysa kusura bakmayin.

• halilak bunu beğendi

Serhat Kanaç

Serhat Kanaç
Övünç bey indirme linki açılmıyor yardimci olurmusunuz

halilak

halilak

Övünç bey indirme linki açılmıyor yardimci olurmusunuz

İlk sayfada konunun altında bulunan link çalışıyor. Şimdi denedim

Kaptan ismail

Kaptan ismail

İndirme İşlemi için Erişim Linkleri

For Mobile HD (Akıllı Tefonlar) and For Tab (Tabletler) HD

Telefonlar İçin (HD) ve Tabletler İçin (HD)

halilak

halilak

Eh.. aradan uzun bir süre geçti. Ben martta yazmışım dosya 2016 da paylaşılmış....

Upload kapatmış sanırım, kullanılmadığı için linki.

Övünç'te ortalarda yok. sanırım yapacak bir şey de yok...

Saygılar...

Konu halilak tarafından 23 Mayıs 2017 - 08:35 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

Konuda yer alan etiketi kullanan diğer konu başlıkları: İnceleme, Navionics, HD, Europe, New

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı