İçeriğe git

• Facebook ile giriş yapın Twitter ile giriş yapın Log In with Google Giriş Yap
  • Kayıt Ol
Oltamisina Amatör Balıkçılık'a Hoşegeldiniz,
Türkiye'nin En İyi Amatör Balıkçılık Forumunda Olmanın Tadını Çıkarın.Sitemiz Sportif Amaçlı Balık Avcılığıyla İlgili Konuların Paylaşıldığı İnteraktif Bir Sitedir. Sitemize Üye Olarak Dilerseniz Sizde; Katılımda Bulunabilir, Av Raporlarınızı Yollayabilir, Mevcut Konulara, Mesajlara İleti Gönderebilir, Ekipman İnceleme ve Detaylarını Değerlendirebilirsiniz.
Üye Girişi Yeni Üyelik
Resim
İnceleme

Navionics Boating Europe Hd 7.0.2 Mobile Ve Tabletler İçin

* * * * * 1 Oy Kullanılmış Navionics HD Europe New

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 42 yanıt gönderildi

onat

onat

teşekkürler. Harita indirmeyi seçtiğimizde  "2 weeks trial" seçeneği çıkması normal midir?

KAPTAAN

KAPTAAN

Link çalışıyor arkadaşlar,

Ama yinede yeniden yüklüyorum lisans problemi yaşayanlarda bu dosyayı kullanabilir.

Övunc bey malesef isans probleminden kurtulamadık. Yuklemede sıkıntı yok ancak son verdiğiniz linkte harita için ucretlı sıtee yonlendiriyor ilk linkte çalıştı ancak 2 saat sonra tekrar çalıştırınca invalid key problemi devam ediyor bakabilirseniz sevinirim

Apk yı yukleyen arkadaşlar internet bağlı iken program çalıştırıldığında invalid uyarısı veriyor ancak internet kapalı iken normal çalışmasına devam ediyor sanırım programı çalştırmada önce interneti kapatarak kullanılabilir ancak online hizmetlerinden faydalanamayız 

Konu KAPTAAN tarafından 18 Kasım 2016 - 02:29 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

benese

benese

Övünç bey merhaba öncelikle paylaşımınız için teşekkürler.

Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var , harita yükleme seçtiğimde aşağıdaki problemle karşılaşıyorum ,çözüm öneriniz var mıdır?

Bu arada kurulum yapılmadan önce wifi ve gps kapalı konumda idi.

Tablet                :  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition (SM-P600)

Android sürüm :  5.1.1

y3m72L7N8qQIK5FtRbHGeUw24h3Rd-PTDh90ye7X

• ilker_ayvaz bunu beğendi

ilker_ayvaz

ilker_ayvaz
haritayı yüklemek için ücret istiyor başka bir yolu varmı

Kaya

Kaya

Harita indirmeyi seçtiğimizde  "2 weeks trial" seçeneği bende de çıktı. bu problemin çözümü yokmu?? yukarıda benzeri mesaj vardı. cevaplandı mı?? 

halilak

halilak

Merhaba...

Öncelikle; şu an kullandığım telefon çok eski model bir Nokia.

O nedele kendime GPS'i olan ucuz bir tablet aldım.

Özellikleri arasında telefon kartı yok. Yani internete Wifi üzerinden bağlanıyor.

Ev dışında tabletle internete girebilmek için GSM hattını üzerine taktığınızda bu hat üzerinden wifi sağlayan  (TP-Link 3-G mobil wifi)bir cihaz aldım.

Neyse; bunları neden anlattım birazdan açıklayacağım.

Tablete defalarca "Navionics Boating Europe Hd 7.0.2 Mobile Ve Tabletler İçin" i yükledim.

Evet. her seferinde aynı sizin karşılaştığınız sorunla karşılaştım.

İlkinde rastlantı sonucu çözdüğüm için her seferinde aynı şekilde sorunu çözüyorum. ;)

Neyse ilkinde programı yükledim. Harita indirmeye gelince sizin yaşadığınızı yaşadım. Sildim tekrar kurdum. Gene aynı şey. Format attım olmadı.

Yine bir formattan sonra harita indirecektim ki, sabit hat gitti. Bende iş yarım kalmasın nasılsa 3GB internettim var diye yukarıda sözünü ettiğim cihaza mobil hattımı takıp wifi'ından bağladım.

GÜÜÜÜÜMMMM ... Harita indiriyor.

defalarca denedim. Normal wifi dan olmadı. Ama mobil wifi dan indirdim. Hatta indirmek için işaretlemiyorum. Haritada indirmek istediğim bölgeyi büyütüyorum kendi indiriyor.Geçen bir arkadaşım geldi. S4 vardı denedim, onda da aynı oldu.

Kısaca normal sabit hat üzerinden indiremediğim haritayı, mobil hat üzerinden wifi da olsa indirebiliyordum.

Şimdi;

1- Eski sürüm navionics cihazınızdan tümüyle temizlenmezse, harita indirmeniz olanaksız. (hatta bazen format gerekiyor.)

2- Kurulumu Övünç'ün anlattığı adımlara uyarak yapın yoksa sorun yaşarsınız.

3- Haritayı indirmek için son bir kez benim söylediğim gibi yani mobil hat üzerinden indirin bakalım ne olacak.

4- Harita çalıştığında, Navionics'in haritaların kayıtlı olduğu bölüm olan Tiles klasörünü bir yere kopyalayın,saklayın. Yine sorun,yani harita indirme sorunu çıktığında eski yere kopyalarsanız harita çalışıyor. birkaç yeni sürümde bile sorun çıkarmadan çalışıyor. Örneğin; 4.02 de sakladığım Tiles klasörünü 6.0 da denedim ve çalıştı.

Bir deneyin bakalım. Umarım olur. Sonuçları paylaşırsanız sevinirim...

Saygılar...

Konu halilak tarafından 12 Aralık 2016 - 11:19 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

halilak

halilak

your license in invalid please contact google play for funrther information hatası veriyor

son mesajda bir deneme yanıtı verildi lutfen deneyin..

halilak

halilak

lisans problemi bende de cikti

Bir çözüm denemesi verildi lutfen deneyin

halilak

halilak

övünç bey maalesef son verdiğiniz linkte de harita yükle dediğimde subscribe menüsüne aktarıp ücretli yükleme istiyor. var mıdır bilinen bir çözümü?

Bir çözüm denemesi var lutfen dneyin...

halilak

halilak

teşekkürler. Harita indirmeyi seçtiğimizde  "2 weeks trial" seçeneği çıkması normal midir?

Bir çözüm çaışması var lutfen deneyin.

halilak

halilak

Övunc bey malesef isans probleminden kurtulamadık. Yuklemede sıkıntı yok ancak son verdiğiniz linkte harita için ucretlı sıtee yonlendiriyor ilk linkte çalıştı ancak 2 saat sonra tekrar çalıştırınca invalid key problemi devam ediyor bakabilirseniz sevinirim

Apk yı yukleyen arkadaşlar internet bağlı iken program çalıştırıldığında invalid uyarısı veriyor ancak internet kapalı iken normal çalışmasına devam ediyor sanırım programı çalştırmada önce interneti kapatarak kullanılabilir ancak online hizmetlerinden faydalanamayız 

halilak

halilak

Övünç bey merhaba öncelikle paylaşımınız için teşekkürler.

Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var , harita yükleme seçtiğimde aşağıdaki problemle karşılaşıyorum ,çözüm öneriniz var mıdır?

Bu arada kurulum yapılmadan önce wifi ve gps kapalı konumda idi.

Tablet                :  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition (SM-P600)

Android sürüm :  5.1.1

y3m72L7N8qQIK5FtRbHGeUw24h3Rd-PTDh90ye7X

halilak

halilak

haritayı yüklemek için ücret istiyor başka bir yolu varmı

halilak

halilak

Harita indirmeyi seçtiğimizde  "2 weeks trial" seçeneği bende de çıktı. bu problemin çözümü yokmu?? yukarıda benzeri mesaj vardı. cevaplandı mı?? 

mehmethk

mehmethk

Hocam öncelikle ellerine sağlık daha önce eski versiyonlarını sorunsuz yüklemiştim bu versiyonu da samsung tab 3 tablete yüklemek istedim cihaz yeni daha önce hiç yükleme yapılmamıştı googledrive dan indirdiğim navionicsi yükledim ama sonra arkadaşların aldığı hataların hepsi bende de çıktı, sonra cihazı sıfırlayıp birde uploada yüklediğinizi indirip yükledim herşey güzel gitti haritayı indirmeyi başardım ama "your license invailid" diye hata verdi yardımcı olmanızı rica ediyorum saygılarımla..

halilak

halilak

Hocam öncelikle ellerine sağlık daha önce eski versiyonlarını sorunsuz yüklemiştim bu versiyonu da samsung tab 3 tablete yüklemek istedim cihaz yeni daha önce hiç yükleme yapılmamıştı googledrive dan indirdiğim navionicsi yükledim ama sonra arkadaşların aldığı hataların hepsi bende de çıktı, sonra cihazı sıfırlayıp birde uploada yüklediğinizi indirip yükledim herşey güzel gitti haritayı indirmeyi başardım ama "your license invailid" diye hata verdi yardımcı olmanızı rica ediyorum saygılarımla..

Apk'yı yüklerken Övünç;

( Yükleme sonrası harita download seçimi sırasında;Hata mesajları alan arkadaşlar olursa Wifi açık olarak yüklesinler (3G-4G-GPS başta açık olmayacak).
ÖNEMLİ: KURULUMA BAŞLAMADAN ÖNCE İNTERNET BAĞLANTIMIZI KESİYORUZ.
ÖNEMLİ: UYGULAMAYI AÇMADAN ÖNCE İNTERNET BAĞLANTIMIZIN HALA KESİK OLDUĞUNU UNUTMAYINIZ VE WIFI-MOBİL ERİŞİMİ (INTERNETI) AÇMAYINIZ...) diye uyarmış. Buralarda bir unutkanlık yapmış olabilirmisiniz?

Saygılar...

mehmethk

mehmethk
Yükleme yaparken wifi ve gps kapaliydi yükleme yaptıktan sonra programı açınca sırayla önce gps sonra wifi yi açtım haritayı indirdi ortalama 250 mb indi sonra menüye falan girince lisans hatası verdi. Şimdi wifi açıkken programı açmak istediğimde lisans hatası veriyor ama wifi kapalı sadece gps açıkken programı acarsam açılıyor.
Telefonumda 6.1.2 versiyonu yüklü onuda buradan indirmiştir onda böyle bir hata yok.

halilak

halilak

Yükleme yaparken wifi ve gps kapaliydi yükleme yaptıktan sonra programı açınca sırayla önce gps sonra wifi yi açtım haritayı indirdi ortalama 250 mb indi sonra menüye falan girince lisans hatası verdi. Şimdi wifi açıkken programı açmak istediğimde lisans hatası veriyor ama wifi kapalı sadece gps açıkken programı acarsam açılıyor.
Telefonumda 6.1.2 versiyonu yüklü onuda buradan indirmiştir onda böyle bir hata yok.

Valla hocam 3 gün önce sırf "harita indirme" sorunları nedeni ile tabletimden sildim, format attım yeniden kurdum.

(yukarda uzun uzun anlatmıştım. ), ama sizin sorunla karşılaşmadım.

Ama bende 3 g yok. yukarıda anlattığım gibi yapabiliyorum. Zaten normal wifi den harita indiremiyor. Ben de;(TP-Link 3-G mobil wifi)bir cihaz üzerinden indirebiliyorum.

Ama, haritanızı indirdiyseniz, wifi açık kullanmanız gerekmiyor.

Harita eksikse ve indirmek istiyorsanız, programı çalıştırın, gps i açın , harita indirmek için işaretledikten sonra 3g (şimdi artık 4,5 g oldu :)  ) yi açın indirmeyi deneyin...

Sanırım yardımcı olamadım üzgünüm :(

Saygılar...

mehmethk

mehmethk
Aslinda çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim vakit ayırıp cevap vermeniz bile yeter sıkıntı olmayacaksa artık wifi kapalı kullanırım önemli olan indirdigim haritayi denizde kullanabilmek. Tekrar Teşekkürler..

halilak

halilak

Yardımcı olamasam da benim için zevkti.

Bu arada; bence cihazınızı bilgisayara bağlayıp, tiles klasürünün bir yedeğini alın...

Saygılar...

Konu halilak tarafından 13 Aralık 2016 - 11:54 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

Konuda yer alan etiketi kullanan diğer konu başlıkları: İnceleme, Navionics, HD, Europe, New

2 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 2 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı