İçeriğe git

• Facebook ile giriş yapın Twitter ile giriş yapın Log In with Google Giriş Yap
  • Kayıt Ol
Oltamisina Amatör Balıkçılık'a Hoşegeldiniz,
Türkiye'nin En İyi Amatör Balıkçılık Forumunda Olmanın Tadını Çıkarın.Sitemiz Sportif Amaçlı Balık Avcılığıyla İlgili Konuların Paylaşıldığı İnteraktif Bir Sitedir. Sitemize Üye Olarak Dilerseniz Sizde; Katılımda Bulunabilir, Av Raporlarınızı Yollayabilir, Mevcut Konulara, Mesajlara İleti Gönderebilir, Ekipman İnceleme ve Detaylarını Değerlendirebilirsiniz.
Üye Girişi Yeni Üyelik
Resim
İnceleme

Navionics Boating Europe Hd 7.0.2 Mobile Ve Tabletler İçin

* * * * * 1 Oy Kullanılmış Navionics HD Europe New

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 42 yanıt gönderildi

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Nedir bu program ne işe yarar nasıl kurulur?

•Derinlikleri ve sığ kanalları kontrol edebildiğimiz,

•Seyir hızımızı izleyebileceğimiz,

•Gideceğimiz rotanın mesafesini kontrol edebileceğimiz,

•Hava durumunu anlık görebileceğimiz,

•Rota çizip gideceğimiz noktaya en kısa sürede varış güzergahını belirleyeceğimiz

•Belirlediğimiz kerterizleri işaretleyebileceğimiz, Kısacası Balıkçının Denizde en büyük klavuzu olacak bir yardımcı...

Bu uygulamada tablet üzerine yükleme yapacak arkadaşlar Normal versionlar yerine HD versiyonlarını seçsinler.

Chart yapıları tabletlere uymadığı zaman hata alırsınız.

Güncellendi : 07 Ağustos 2016
Mevcut Sürüm: 7.0.2
Gereken Android sürümü 4.0 ve üzeri 

İNDİRME LİNKİ AÇIKLAMALARIN (KONUNUN) EN ALTINDADIR.

KURULUM AŞAMALARINI DİKKATLİ OKUYUNUZ ÖZELLİKLE ÖNEMLİ OLARAK BELİRTİLEN BASAMAKLARI

DENENMİŞTİR-DENEMEDEN EKLEMİYORUM.

oZ6LG7.jpg

Aşağıda detayları bulunan uygulamada yükleme sorunu yaşayan arkadaşlar olursa nerede hata aldıklarını resimli şekilde konu altında iletsinler.

Yeni versiyonların Android 4.0  altında çalışmadığını unutmayalım. 

Yükleme sonrası harita download seçimi sırasında;

Hata mesajları alan arkadaşlar olursa Wifi açık olarak yüklesinler (3G-4G-GPS başta açık olmayacak)

Samsung Tab S,  S6 ve HTC M8'de denenmiştir.

mz2jXP.jpg

Yenilikler

SonarChart™ Live:

- Raymarine Dragonfly 4 and 5 PRO and Wi-Fish users now enjoy SonarChart™ Live, in spit-screen with DownVision

- Depth values are now displayed along with your contour lines

- Input water level in relevant regions to prevent inconsistencies (with Navionics+ active)

SonarChart™ & SonarChart™ Live: select density in Menu>Map Options (with Navionics+ active)

Tides & Currents: tap on icons to see the graph with predictions in split-screen (with Navionics+ active)

KURULUM AŞAMALARI

İlk olarak Tablet yada mobil cihazınıza usb kablo yolu yada sd kartnızla indirdiğiniz kurulum dosylarını kopayalayın,

Daha sonra kurulum dosyalarının bulunduğu alana gidin.

ÖNEMLİ: KURULUMA BAŞLAMADAN ÖNCE İNTERNET BAĞLANTIMIZI KESİYORUZ.

E8VEY8.jpg

Yüklemek istediğiniz dosya tıkladığınızda kurulum için ilgili uygulama market(GooglePlay) dışından olduğu için uyarı ekranı gelir,

j34Y5n.jpg

Ayarlar Bölümüne tıklanır ve gerekli izin verilir,

(Aşağıdaki resimde bilinmeyen kaynaklar alanı işaretlenir)

212Qgj.jpg

Tekrar uyarı ekranı gelir,

BPZ9Mv.jpg

İzinleri verince kurulum otomatik olarak başlar ve biter,

ZkL1DZ.jpg

o3Azgk.jpg

ljkz7b.jpg

ÖNEMLİ: UYGULAMAYI AÇMADAN ÖNCE İNTERNET BAĞLANTIMIZIN HALA KESİK OLDUĞUNU UNUTMAYINIZ VE WIFI-MOBİL ERİŞİMİ (INTERNETI) AÇMAYINIZ...

Uygulama açılır,

ValyVr.jpg

nMAG7l.jpg

1vYnyp.jpg

GPS Kurulum öncesi kapalı olarak başlamıştık şimdi açıyoruz,

LApoaG.jpg

rMgdQN.jpg

7go8kW.jpg

ÖNEMLİ: HARİTA ERİŞİMLERİ İÇİN ŞİMDİ İNTERNET BAĞLANTIMIZI AÇIYORUZ.

Pk5EqN.jpg

g8kL5R.jpg

Sıra ücretsizce haritaları yüklemeye geldi,

Bulunduğun bölgeye göre istediğiniz alanı seçin,

o3Azgm.jpg

Yükleme tamamlandığında yakınlaştırma işlemini başlatıyoruz,

ValyVn.jpg

Uygulama Bilgileri

Gereken Android sürümü: 4.0 ve üzeri
Sunan: Navionics

8bY03V.png

İndirme İşlemi için Erişim Linkleri

For Mobile HD (Akıllı Tefonlar) and For Tab (Tabletler) HD

Telefonlar İçin (HD) ve Tabletler İçin   (HD)

GOOGLE DRIVE INDIRME LINKI

• rkacar, halilak, captconqueror ve 5 Üye bunu beğendi.

halilak

halilak

Ezcool tablette tarafımdan denendi . Çalıştı... :) eline sağlık

jaxs

jaxs

your license in invalid please contact google play for funrther information hatası veriyor

jaxs

jaxs

eskilerini komple sildim telefon dan temizledim restart yaptım yenisini yükledim açılıyor sorun yok guncelleme yapıyorum haritaları yukluyorum poilerimi noktalarımı yüklüyorum sync den kapatıp acınca yine aynı hatayı veriyor 3g ve wifiyi kapadıgımda yine açılıyor açıkken 3g veya wifi acılmıyor aynı hatayı veriyor

captconqueror

captconqueror

Merhaba öncelikle paylaşım için teşekkürler. linkten Europe HD 7.0.2 isimli bir klasör çıktı bunu tablette nereye kopyalayacağım. içinde exe bir dosyada yok 

halilak

halilak

Merhaba öncelikle paylaşım için teşekkürler. linkten Europe HD 7.0.2 isimli bir klasör çıktı bunu tablette nereye kopyalayacağım. içinde exe bir dosyada yok 

Güzel abim, tabletiniz android değil mi? Exe dosyasını ne yapacaksın? Dahası android ne yapacak?

İlk olarak Tablet yada mobil cihazınıza usb kablo yolu yada sd kartnızla indirdiğiniz kurulum dosylarını kopayalayın,

Daha sonra kurulum dosyalarının bulunduğu alana gidin.

........"

Programı sunan arkadaş üşenmemiş, güzel güzel, uzun uzun anlatmış nasıl kurulacağını. Anladığım siz konunun bir başına bir sonuna bakmışsınız..

Saygılar...

• rkacar, Önder ALTAN ve onat bunu beğendi

Önder ALTAN

Önder ALTAN

ben ;

proğramı pc ye indirdim,indirdiğim dosyayı virüs taramasını yaptıktan sonra,

tableti pc ye bağladım çıkan menüde android yazan yere tıkladım,yeni klasör açtım ve adına apk dedim, çünkü bu tip proğramlar apk uzantılı,belli olsun dedim. ve proğramı bu klasöre attım,

tableti pc den çıkardıktan sonra, bu klasördeki apk dosyasını çalıştırdım  sonra kur dedim, proğram kurulduktan sonra ege denizinin haritasını indirdim,

buraya kadar sorun olmadı,

proğramı açtım çalışıyor,sorun yok,

sadece harita hoşuma gitmedi,yada tam yüklenmedi bilmiyorum,  proğramı açınca köşeli ( üstte resimlerdeki gibi) ve kıyı şeridinde hiçbir yerleşim yerinin adı çıkmadı,bi denize çıkmak lazım denemek için,ama bot patladı be kardeşim, şimdi çöpte, :( 

artık biraz daha araştırıp kendimi geliştireyim.

belki eksik bişi yapıyorumdur.ama proğram tablette yatıyor şimdilik :)  

• halilak bunu beğendi

ÖZER ÜMİT

ÖZER ÜMİT

Kalben teşekkür ederim.Emek veren ve yorumlarıyla sevinç veren tüm dostlara,

Esenlik ve sağlık dileklerimle.

• Övünç Dinç, rkacar ve halilak bunu beğendi

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Kurulum sonrası yapılacaklar ile ilgili ek bir video ekleyeceğim.

Bunu yapmamız gerek işten kaçmış olmayalım :)...

• rkacar ve KAPTAAN bunu beğendi

Yakamoz Kaptan

Yakamoz Kaptan

İndirme İşlemi için Erişim Linkleri

For Mobile HD (Akıllı Tefonlar) and For Tab (Tabletler) HD

Telefonlar İçin (HD) ve Tabletler İçin (HD)

• Eerrkkaann bunu beğendi

Ihsan Yılmaz

Ihsan Yılmaz

Övünç bey,

your license invalid please contact google play diye devam eden bir uyarı veriyor.

program kurulumunu yaptım haritaları yükledim.Programı tekrar açtığımda yukarıdaki uyarıyı veriyor

ayrıca (subscribe) abone olmamı istiyor. 

Konu Ihsan Yılmaz tarafından 08 Eylül 2016 - 01:26 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• Övünç Dinç bunu beğendi

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Övünç bey,

your license invalid please contact google play diye devam eden bir uyarı veriyor.
program kurulumunu yaptım haritaları yükledim.Programı tekrar açtığımda yukarıdaki uyarıyı veriyor
ayrıca (subscribe) abone olmamı istiyor.

Güncelleme için vakit bekliyordum, bayram tatilinde ilgileneceğim hatta bugün :).

jaxs

jaxs

Güncelleme için vakit bekliyordum, bayram tatilinde ilgileneceğim hatta bugün :).

your invalid license hatası devam ediyor bir türlü kurtulamadık 

jaxs

jaxs

lisans sorununu hala çözemedik 

necoo

necoo

ABİ SUNU BASKA Bİ YERE UPLOAD EDERMİSİN İNDİREMEDİM Bİ TÜRLÜ

necoo

necoo
lisans problemi bende de cikti

halilak

halilak

Merhaba...

Kötü bir tabletim var.

Programı ilk dağıtıldığı günlerde indirip kurdum.

Övünç'ün kurulum anlatımını adım adım takip ettim.

Çalıştı...

Lisans sorunu önceki navionics sürümünü tam olarak kaldıramamaktan kaynaklanıyor.

Dediğim gibi kötü bir tabletim var ve sadece bu tür programları denemek için kurulum yapmakta kullandığımdan, tablete kurulumdan önce genellikle format atıyorum. Ki bu kez de öyle yapmıştım...

Saygılar....

Not: Eskiden cep telefonum da androitti...

onu bu kadar sık formatlayamıyordum.

eski sürüm navionics'i tam kaldıramadığım zaman, buralarda bir yerde anlatılan başka bir çözümü kullanıyordum.

Eski sürümü silip yeni sürümü kurduktan sonra haritaları indirmekte lisans sorunu ile karşılaşırsam, bir yere kaydettiğim eski sürümün Tiles klasörünü (ki bu klasör sanırım :)  haritaları içeriyor) yeni sürümdeki tiles klasörünün üzerine kopyalıyordum. Buralarda bir yerde daha anlatılıyordu bu konu ama üzgünüm şimdi yerini anımsamıyorum... sinirli

Konu halilak tarafından 20 Ekim 2016 - 10:19 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Link çalışıyor arkadaşlar,

Ama yinede yeniden yüklüyorum lisans problemi yaşayanlarda bu dosyayı kullanabilir.

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Buyrun arkadaşlar,

https://drive.google...iew?usp=sharing

yorgunaytan

yorgunaytan

övünç bey maalesef son verdiğiniz linkte de harita yükle dediğimde subscribe menüsüne aktarıp ücretli yükleme istiyor. var mıdır bilinen bir çözümü?

Konuda yer alan etiketi kullanan diğer konu başlıkları: İnceleme, Navionics, HD, Europe, New

2 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 2 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı