İçeriğe git

• Facebook ile giriş yapın Twitter ile giriş yapın Log In with Google Giriş Yap
  • Kayıt Ol
Oltamisina Amatör Balıkçılık'a Hoşegeldiniz,
Türkiye'nin En İyi Amatör Balıkçılık Forumunda Olmanın Tadını Çıkarın.Sitemiz Sportif Amaçlı Balık Avcılığıyla İlgili Konuların Paylaşıldığı İnteraktif Bir Sitedir. Sitemize Üye Olarak Dilerseniz Sizde; Katılımda Bulunabilir, Av Raporlarınızı Yollayabilir, Mevcut Konulara, Mesajlara İleti Gönderebilir, Ekipman İnceleme ve Detaylarını Değerlendirebilirsiniz.
Üye Girişi Yeni Üyelik
Resim

Yeni Kahve

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 242 yanıt gönderildi

halilak

halilak

Ramazan geldi, (oruç tutmasam da) iftar vakti geldi demektir.  (değilmi Ramazan...)  :biggrin: 

Herkse hayırlı ramazanlar dilerim...

Sağlıcakla...

• rkacar bunu beğendi

rkacar

rkacar

Ramazan geldi, (oruç tutmasam da) iftar vakti geldi demektir.  (değilmi Ramazan...)  :biggrin:

Herkse hayırlı ramazanlar dilerim...

Sağlıcakla...

Haklısın abi... :)  Uygun bir gün belirleyip buluşalım ...  :)  :)

rkacar

rkacar

Herkese selamlar ve iyi günler dostlar.... Ramazan hepimiz için bereket ve sağlık nasip etsin...

yucel35ege

yucel35ege
Herkese iyi Ramazan'lar.bayram gelmeden bir pazar gidelim artık şu balığa.sıfır takım yaptım,neredeyse paslanacak

Önder ALTAN

Önder ALTAN

iyi akşamlar dostlar,

ne balık var ne balık muhabbeti yahu :)   ben çandarlıya kaçim bari yarın :)

• rkacar bunu beğendi

yucel35ege

yucel35ege

iyi akşamlar dostlar,
ne balık var ne balık muhabbeti yahu :)   ben çandarlıya kaçim bari yarın :)

önder abi, bu yaz bende arada Çandarlı ya geleceğim.beraber bir haftasonu balığa çıkalım bari, bizimkilerden fayda yok:))
  • rkacar ve Önder ALTAN bunu beğendi

ARAGAMİ

ARAGAMİ

cümleten hayırlı haftalar.

iftar organizasyonu da yok.

herkes su koyverdi iyice.

• rkacar ve Önder ALTAN bunu beğendi

rkacar

rkacar

Murat abi benim maalesef zamanım yok o organizasyonu yapacak... Bu sene değerli bi abimin yada arkadaşımın ellerinden öper :)  Zor bir iş değil aslında...

Uygun bir tarih belirlenecek ve sonrasında mekan ayarlanıp rezerve edilecek bu kadar basit... 

Ellerinizden öper....

• Önder ALTAN ve yucel35ege bunu beğendi

Önder ALTAN

Önder ALTAN

iyi akşamlar dostlarım,

işlerimin ve hasta yakınlarımın çokluğu nedeniyle aranıza pek katılamıyorum malesef,  birde yurtdışı işi çıktı şimdi,eğer anlaşırsam bayrama 3 aylığına kaçacağım.ekmek parası napalım.

• rkacar ve yucel35ege bunu beğendi

rkacar

rkacar

iyi akşamlar dostlarım,

işlerimin ve hasta yakınlarımın çokluğu nedeniyle aranıza pek katılamıyorum malesef,  birde yurtdışı işi çıktı şimdi,eğer anlaşırsam bayrama 3 aylığına kaçacağım.ekmek parası napalım.

abim benim geçmişler olsun acil şifalar inşallah.. iş nerde olursa olsun git tabi... 

Allah yolunu bahtını açık etsin inşallah...

( amele lazımsa bende geleyim :) )

• Önder ALTAN bunu beğendi

Önder ALTAN

Önder ALTAN

gider ayak çandarlıda tatil yapam dedik bu ne sıcak yahuuuu,

üç gündür sualtı dalışlarla balık arıyorum,yok-yok-yokkkkk,  nerde bu balıklar anlamadım.Sadece bir tane kiloluk mırmır vardı oda uzak kaçtı,yani olta atılmaz bizim burda,sıcak yemeye gelmez.

• rkacar bunu beğendi

rkacar

rkacar

Herkese selamlar ve iyi akşamlar...

halilak

halilak

İyi akşamlar.. Ne sıcak bu ya...

İnsan nefes alamıyor :(

• rkacar bunu beğendi

rkacar

rkacar

abi bir kaç güne düşecekmiş.... Düşsün artık yan alışık değiliz dengemiz bozuluyor.... üzgün üzgün üzgün

• halilak bunu beğendi

halilak

halilak

Mirim, ben bir haftadır evden dışarı çıkamıyorum... Umudum da yok düşeceğineden. Rüzgar olmasa denize çıkacağım ya, rüzgar da çok sert . Güya poyraz, soğuk esip havayı serinletmesi gerek ama ne gezer... Alev gibi esen poyrazı da ilk kez görüyorum...   :(

Önder ALTAN

Önder ALTAN

iyi akşamlar dostlar,

yine çandarlıdayız, bu nasıl poyraz,bu ne fırtına,   tabi balık yine yok :(

Yasin

Yasin
Abiler herkese hayırlı akşamlar hayırlı ramazanlar. 3 ay önce sakaryaya taşındım. Deniz biraz uzak ve hala alisamadigim için denize gidemiyorum ve sakarya nehri çok yakın. Avlanmak için ne yapabilirim ne önerirsiniz ve tatlı su levreği için at çek yapabilir miyim ne kullanmam lazım. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • rkacar bunu beğendi

rkacar

rkacar

Abiler herkese hayırlı akşamlar hayırlı ramazanlar. 3 ay önce sakaryaya taşındım. Deniz biraz uzak ve hala alisamadigim için denize gidemiyorum ve sakarya nehri çok yakın. Avlanmak için ne yapabilirim ne önerirsiniz ve tatlı su levreği için at çek yapabilir miyim ne kullanmam lazım. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

tatlı su ile aram çok yok ama nehir varsa alabalık ta vardır herhalde... Tatlı su bölümünden avcılığı hakkında bilgi alabilirsin bol miktarda paylaşım var....

rkacar

rkacar

Herkese selamlar....

Yasin

Yasin
A.selam abi. Herkes balıkta heralde foruma giren yok

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı