İçeriğe git

• Facebook ile giriş yapın Twitter ile giriş yapın Log In with Google Giriş Yap
  • Kayıt Ol
Oltamisina Amatör Balıkçılık'a Hoşegeldiniz,
Türkiye'nin En İyi Amatör Balıkçılık Forumunda Olmanın Tadını Çıkarın.Sitemiz Sportif Amaçlı Balık Avcılığıyla İlgili Konuların Paylaşıldığı İnteraktif Bir Sitedir. Sitemize Üye Olarak Dilerseniz Sizde; Katılımda Bulunabilir, Av Raporlarınızı Yollayabilir, Mevcut Konulara, Mesajlara İleti Gönderebilir, Ekipman İnceleme ve Detaylarını Değerlendirebilirsiniz.
Üye Girişi Yeni Üyelik
Resim

Yeni Kahve

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 309 yanıt gönderildi

halilak

halilak

Ramazan son resimleri atsana bir yere...

necoo

necoo

günaydın arkadaşlar herkese selamlar. epeydir uğrayamıyordum kahveye. umarım herkesin sağlığı sıhati yerindedir.

son yazılara söle bi baktım tekne muhabbeti gecmiş

ramazanın dediği bir çok şeye katılıyorum.

ama bende yücel gibi düşünüyorum ki yaptım allaha çok şükür.

şuan 10 mt lik bi teknem var. borçluda olsam çok şükür diyorum. hayalinden asla vaz gecme diyenlerdenim. hiçbir şey karşılıksız olmuyor. bunu ekonomik manada demiyorum. tekne işi hakikaten çok zahmetli ve özverili bi iş. ama her şeye rağmen en huzurlu olduğum ve rahat ettiğim yer kendi teknem. hele bide seyir halindeysem değmeyin keyfime.

ama çok masraflı bi iş bilginiz olsun. şuan masraflarını karşılayabilmek için çalıştırmak zorunda kaldım.

herkese benden sevgiler güzel insanlar. allaha emanet olun pek girmesemde forum sık kullanılanlarımdan çıkmaz.

• halilak bunu beğendi

yucel35ege

yucel35ege

Hocam yaşın genç daha. Zahmeti çok olsa da denizi seven herkese kısmet olmasını isteyeceğim bir zevk.

Hayalinden vazgeçme. Özlemin tekneyi gördüm. Harika. Ama deniz üstünde sevdiklerinle sadece balık tutmak için değil, yaşamak için yap. 10 yıl kullanmışım Kaptan isimli teknemi. Zahmeti çoktu. Ama keyfinin yerini bir şey tutamaz...

Sevgiler...

abi yaş 45 :) dediğin gibi herkesin bir hayali var gülü seven dikenine katlanır misali.kimi spor araba kimi uçak hayal eder.benimki de tekne.nasip artık.selamlar

• halilak bunu beğendi

halilak

halilak

Bu arada, tekne işi alışkanlık haline geliyor biline.

Hanım; teknem gittikten sonraki ağlamalarıma dayanamayıp, küçük bir tekne almama izin verdi.  :)

Şimdi harıl harıl aliağa'da 5 metrelik bir filika arıyorum ucuza...

yucel35ege

yucel35ege

Bu arada, tekne işi alışkanlık haline geliyor biline.
Hanım; teknem gittikten sonraki ağlamalarıma dayanamayıp, küçük bir tekne almama izin verdi.  :)
Şimdi harıl harıl aliağa'da 5 metrelik bir filika arıyorum ucuza...

inşallah gönlüne göre bir tekne bulursun abi

halilak

halilak

Sağol... İnşallah...

yucel35ege

yucel35ege

selam millet , bu havanın bize kastı var. bütün hafta hava 2 sadece pazarları 6.çıkmayın ava pis işçiler diyor :)

yucel35ege

yucel35ege

dostlar bu akşam 22 kasım Darboğaz avımızla ilgili yazıları okudum.14 sayfa.ne muhabbet yapmışız.çok iyi geldi tavsiye ederim .sadece ali rıza abi dışında :(

rkacar

rkacar
Abi hayalin varsa muhakkak yaşa... Bir süre sonra zaten yeter bub kadar diyorsun. :)
  • yucel35ege bunu beğendi

yucel35ege

yucel35ege
Tam balık havası,yağmur fırtına şimşek :)

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı