İçeriğe git

• Facebook ile giriş yapın Twitter ile giriş yapın Log In with Google Giriş Yap
  • Kayıt Ol
Oltamisina Amatör Balıkçılık'a Hoşegeldiniz,
Türkiye'nin En İyi Amatör Balıkçılık Forumunda Olmanın Tadını Çıkarın.Sitemiz Sportif Amaçlı Balık Avcılığıyla İlgili Konuların Paylaşıldığı İnteraktif Bir Sitedir. Sitemize Üye Olarak Dilerseniz Sizde; Katılımda Bulunabilir, Av Raporlarınızı Yollayabilir, Mevcut Konulara, Mesajlara İleti Gönderebilir, Ekipman İnceleme ve Detaylarını Değerlendirebilirsiniz.
Üye Girişi Yeni Üyelik
Resim

Yeni Kahve

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 235 yanıt gönderildi

rkacar

rkacar

Herkese slamlar dostlar....

halilak

halilak

Arkadaşlar;

Başta emekçiler olmak üzere,

herkesin 1 mayıs'ını kutlarım.

Bu arada;

her ne kadar doğum günüm resmi olarak 30 nisan geçse de, valla ebenin hatası. 30 nisan akşamı saat 20 de girdiği doğumda ilk çocuk olmam nedeni ile dünyaya gelmekte nazlı davranmam sonucu 1 mayıs 04 te doğmuş olduğumu, o sıkıntı içinde 30 nisan diye imzaladığı doğum belgesi nedeni ile dir bu durum. Yoksa vallabilla 1 Mayıs doğumluyum... :)

Sevgiler...

Konu halilak tarafından 01 Mayıs 2017 - 09:17 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

halilak

halilak

Bu arada hiç olmazsa akşamları bi yarım saat uğrayın buralara ya... Böyle mahsun bırakmayın formu.

Övünç kayıplara karışmışken, bir yerleden ele geçirdiğim Navionics 8.2 yi önce kendim kurarark çalışıp çalışmadığını deneyip bir kaç gün sonra forma koyacağım.

Belki bir küçük hareketlilik yaratır. da balıktan söz ederiz. bir şey değil, Böyle giderse balığı unutacağız

Sevgiler...

Konu halilak tarafından 01 Mayıs 2017 - 09:21 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• rkacar bunu beğendi

yucel35ege

yucel35ege
Selam dostlar herkese iyi günler dilerim

rkacar

rkacar

Selamlar... Mehmet abi çok haklısın.. Balıktan uzaklaştıkça forumdan da uzak kaldık... İş yükü eve gelince sadece dinlenmeyi akla getiriyor maalesef...

yucel35ege

yucel35ege

herkese iyi akşamlar,misinalarla ilgili konu açmıştım isterseniz inceleyin hem sohbet olur

• rkacar bunu beğendi

rkacar

rkacar

İyi akşamlar....

Balık tutmayı özledim... Fırsat bulsam da kaçsam keşke... üzgün üzgün üzgün

• yucel35ege bunu beğendi

halilak

halilak

İyi akşamlar....

Balık tutmayı özledim... Fırsat bulsam da kaçsam keşke... ü üzgünü üzgünüzgün

Nereye gidion.. Daha karpuz keseceedik. :biggrin:

Baktın gurup ayarlayıp toplu gidilmiyor tek kaçacaksın galiba.  :biggrin:

• rkacar bunu beğendi

rkacar

rkacar

Yok be abi ayarlayabilsem de gidebilem keşke.... Pek fırsatım yok bu aralar... Siz gidin de fotoları paylaşın gitmiş gibi olalım  :biggrin:  :biggrin:

• halilak bunu beğendi

halilak

halilak

Yok be abi ayarlayabilsem de gidebilem keşke.... Pek fırsatım yok bu aralar... Siz gidin de fotoları paylaşın gitmiş gibi olalım  :biggrin:  :biggrin:

Valla mirim perşembe filan kuşadası-özdere civarında olacağım, gece balığa çıkmak için takımlar yanımda olacak.

Bir şeyler tutarsam, kesin paylaşırım. Kimse yokken abdurrahman çelebiliği kaçırmam :biggrin:

Bizim buralar kurudu.

Ustalar depremlerden diyor.

malum buralarda çok sık deprem oluyor.

Saygılar

• rkacar bunu beğendi

yucel35ege

yucel35ege

selam dostlar,canlanın biraz:))

• rkacar bunu beğendi

rkacar

rkacar

selam dostlar,canlanın biraz:))

Selamlar abi :) :) :)

Valla mirim perşembe filan kuşadası-özdere civarında olacağım, gece balığa çıkmak için takımlar yanımda olacak.

Bir şeyler tutarsam, kesin paylaşırım. Kimse yokken abdurrahman çelebiliği kaçırmam :biggrin:

Bizim buralar kurudu.

Ustalar depremlerden diyor.

malum buralarda çok sık deprem oluyor.

Saygılar

Abicim inşaallah av yapmışsın ve de bereketli geçmiştir... :) :)

halilak

halilak

Kuşadasından bu gün geldim. Kuştur önündeki sahile yakındım oradan attım oltamı. 3 paket sülüne, 1 paket mamun, 1 paket boru kurdu ile akşam 8 de gittim sahile gece 1 den sonra döndüm.

Bişey yok. O sabah deprem de olmuştu.

fak balıklar tırtıkladı oltaları ama balık yok.

Ertesi günde öyle olunce bütün umudum kırıldı. Çevrede dolaşan tatil köyünün güvenlik görevlisinin madarası da oldum üzgün

Bütün yemleri denize atıp ayrıldım .

Bir daha d deniz kenarına bile gitmedim.

Kısmet değilmiş.

sinirli 

Bu arada;

Bütün annelerin, 'Anneler gününü!' Ama bütün günler annelerindir. Çocuklarını düşünmeden geçirdikleri bir saniye bile olmadığından; Annnelerin bütün yılını, yıllarını kutlar büyük, küçük hepsinin nurlu, güzel ellerinden öperim...

Saygılar...

• rkacar bunu beğendi

rkacar

rkacar

Abi genelde gittiğimiz avların çoğunda birilerine rezil olup gelmiyormuyuz :) :) Sen bu sefer bir güvenliğe rezil olmuşsun bir daha ki sefere inşallah çupraları gözlerine gözlerine vurursun  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Gringo

Gringo
Selamınaleyküm

rkacar

rkacar

Aleykümselam hoşgeldin...

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı