İçeriğe git

• Facebook ile giriş yapın Twitter ile giriş yapın Log In with Google Giriş Yap
  • Kayıt Ol
Oltamisina Amatör Balıkçılık'a Hoşegeldiniz,
Türkiye'nin En İyi Amatör Balıkçılık Forumunda Olmanın Tadını Çıkarın.Sitemiz Sportif Amaçlı Balık Avcılığıyla İlgili Konuların Paylaşıldığı İnteraktif Bir Sitedir. Sitemize Üye Olarak Dilerseniz Sizde; Katılımda Bulunabilir, Av Raporlarınızı Yollayabilir, Mevcut Konulara, Mesajlara İleti Gönderebilir, Ekipman İnceleme ve Detaylarını Değerlendirebilirsiniz.
Üye Girişi Yeni Üyelik
Resim
İnceleme

Penn Spinfisher V Serious

* * * * * 1 Oy Kullanılmış Penn Spinfisher Spinfisher V

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 27 yanıt gönderildi

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Sevgili Dostlar yeni bir incelemeden hepinize merhaba,

Bugün sizlere Efsane Penn Spinfisher serisinin 2013 itibari ile piyasaya sürdüğü ve yenilediği Penn Spinfisher V Serious  için bilgiler vereceğiz.

Zorlu koşullar için Penn  firmasının arasıra yenileyerek piayasaya sürdüğü Spinfisher  serisi ağır işçi makinalara gözdağı verecek gibi duruyor.At-çek  ve light jig için seri kendi içinde ayrılan ürün modellerine göre tercih edilebilir durumda .Teknik detay ve resimlere geçmeden önce ilk olarak tanıtım videosunu inceleyelim.

Penn Spinfisher V Serious için ilk izlenimler aslında ICAST  için yayınlanmıştı (PENN New 2013 Product Sneak Peek) fakat ürünün piyasaya sürüleceği tarih ve seride bulunacak modeller henüz belli değildi :) ...

Ürünün Drag sistemi ve yapısı ile ilgili teknik bilgiler üretici firmanın sitesinden görüntülenebilir.

Lütfen Linkleri Görebilmek İçin Üye Girişi Yapın veya Üye Olarak Kayıt İşleminizi Tamamlayın.

Eğer hayalleriniz büyükse Spinfisher sizin için ;

İşte modeller;

Spinfisher Test Videoları

Go19d7.jpg

Aşağıdaki resimlerde serinin başlangıç modeli olan 3500 için çekilen fotoğrafları bulabilirsiniz at-çek konusunda 3500 'ün oldukça iddalı ve yeterli olacağının yazılıp çizilmesi kullanıcıların ilk yorumları oldukça pozitif...

lvzOJk.jpg

XLYPV6.jpg

a2Bz9O.jpg

rZdOqN.jpg

D4kDV6.jpg

XLY67R.jpg

NrbDV5.jpg

vnoPz6.jpg

1MnEPA.jpg

dkqB44.jpg

Go1Db2.jpg

orzVnm.jpg 

Ürün henüz Türkiye pazarına girmiş değil! Fiyat konusunda bir çok değişik etkenler olabiliyor bu yüzden şimdiden bir fiyat vermek ülkemiz için yanlış olur.

• rkacar, Ali Rıza Acar ve akdeniz bunu beğendi

Ali Rıza Acar

Ali Rıza Acar

Çok güzel bir makina. Bilgilendirmen ve paylaşım için teşekkürler kardeşim.

Sayende zaten Penn ci olduk.

Yurt dışındaki fiyatları belli mi?

Spinfisher ın bize uyan modeli hangisi olabilir?

• Caner Akalın bunu beğendi

rkacar

rkacar

makina harika.... teşekkürler Övünç...

• Caner Akalın bunu beğendi

Caner Akalın

Caner Akalın

Türkiye'de açık açık yazayım bu gibi tanıtımların olduğu başka bir platform görmedim !!!

Mutlak her yeni ürünlerin tartışıldığı adresler vardır ama burada ayrı bir ilgi ile işlenip sunulması gerçekten çok hoş bunları kaybetmek istemiyoruz Övünç !!!

Kendini bu yönde hazırla :) ...

• rkacar ve akdeniz bunu beğendi

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Yeni ürünleri elimden geldiğince (Dikkat çekenleri yada gördüklerimizi)  incelemeye özen gösteriyorum vakit buldukça ilaveler mutlaka olacaktır.

Güzel yorumlarınız için teşekkürler.

• rkacar bunu beğendi

akdeniz

akdeniz

Penn makinalara karsi hep bir sempatim vardir,,saglam ve diger ayni kalite marka makinalara karsida daha ekonomik ,yanlis demiyim en azindan Avrupa piyasasinda öyle ! ben sahsen cok memnunum belki   biraz dezavantaji  birkac gram diger markalara karsi agir olabilir fakat alisinca farkida kalmiyor,, Bu modellerin Almanya piyasasini biraz arastirdim 75 ila 240 € arasi kücükten büyüge dogru degisiyor ..

Ali Rıza Acar

Ali Rıza Acar

Dün Lefkoşa'da Spinfisher V 7500 gördüm sadece bu modeli yeni gelmiş. Tabii ki hemen Övünç' ü aradım.

Sonuç;

Yapın bir organizasyonda deneyelim bakalım.

• Övünç Dinç bunu beğendi

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Dün Lefkoşa'da Spinfisher V 7500 gördüm sadece bu modeli yeni gelmiş. Tabii ki hemen Övünç' ü aradım.

Sonuç;

Yapın bir organizasyonda deneyelim bakalım.

Ali Abi dayanamadın aldın değil mi?

Ali Rıza Acar

Ali Rıza Acar

Aldım Övünç' cüm ne yapayım kabahat senin. Penn i meth ede ede beni Penn ci yaptın.

Şimano cu Ufuk'tan sonra ben de penn ci Ali oldum galiba.

Ancak aklım modelini hatırlayamadığım (bugün bakarım) içi tamamı ile Titanyum kaplı bir penn de kaldı ama pahalı idi.

Tam hatırlayamıyorum ama 1.000 tl ve/veya üzeri idi.

Gidince sana tlf. ederim.

• ufuk bunu beğendi

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Ali abi güzel avlarda kullan emi.

Dükkanın önünde atılacaklardan varmı bi bakıver :)

ufuk

ufuk

pen ci Ali rıza abi yazzam pimapenci sanmasınlar abi  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  conquer den sonra bende bir pen daha seçecek olsam bunu seçerdim teşekkürler övünç.

• rkacar bunu beğendi

Caner Akalın

Caner Akalın

Ali Bey güzel avlarda kullanın çok sağlam bir makine almışsınız, tebrik ederim.

Önder ALTAN

Önder ALTAN

Pima penn ci    Ali abi :)  :)  :)

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Pima penn ci    Ali abi :)   :)   :)

He vallahi koptum yahuu.......

• Önder ALTAN bunu beğendi

rkacar

rkacar
Güzel günlerde bol nasipli avlarda kullan Pima penn ci Ali abi ;)

akdeniz

akdeniz

Hayirli olsun Ali abi,Güzel bir makina secmisin. Bakimi aksadilmadan yapilinca sapa saglam uzun bir süre hizmet eder,güzel ve bereketli avlarda kullanman dilegi ile ..

• rkacar bunu beğendi

ARAGAMİ

ARAGAMİ

pen ci Ali rıza abi yazzam pimapenci sanmasınlar abi  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  conquer den sonra bende bir pen daha seçecek olsam bunu seçerdim teşekkürler övünç.

koparttın beni ufuk ali abim artık lakabını aldı sayende.

:zuhaha:

• rkacar ve ufuk bunu beğendi

Ali Rıza Acar

Ali Rıza Acar

İhtiyardan sonra olduk mu pima-pen ci. Eh ne yapalım buna da alışır pima-pen ci ihtiyar.

Ayrıca temennileriniz için hepinize teşekkürler.

• ARAGAMİ bunu beğendi

ARAGAMİ

ARAGAMİ

ali abime mütaviziliğinden ötürü teşekkürü bir borç bilirim.

kral abim benim.

14-15 eylül'de darboğazda görüşmek üzere.

Övünç Dinç

Övünç Dinç

14-15 eylül'de darboğazda görüşmek üzere.

Biliyorsunuz , sizi kayda alacak birine her daim ihtiyaç var!

Görev kutsaldır diyecez :)....

Konuda yer alan etiketi kullanan diğer konu başlıkları: İnceleme, Penn Spinfisher, Spinfisher V

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı