İçeriğe git

• Facebook ile giriş yapın Twitter ile giriş yapın Log In with Google Giriş Yap
  • Kayıt Ol
Oltamisina Amatör Balıkçılık'a Hoşegeldiniz,
Türkiye'nin En İyi Amatör Balıkçılık Forumunda Olmanın Tadını Çıkarın.Sitemiz Sportif Amaçlı Balık Avcılığıyla İlgili Konuların Paylaşıldığı İnteraktif Bir Sitedir. Sitemize Üye Olarak Dilerseniz Sizde; Katılımda Bulunabilir, Av Raporlarınızı Yollayabilir, Mevcut Konulara, Mesajlara İleti Gönderebilir, Ekipman İnceleme ve Detaylarını Değerlendirebilirsiniz.
Üye Girişi Yeni Üyelik
Resim

Araç Navigasyonunu Denizde Kullanma

* * * * * 1 Oy Kullanılmış

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 51 yanıt gönderildi

Övünç Dinç

Övünç Dinç

eyvallah sağol övünç. teşekkürler.  henüz 2 tanesini kurmayı denedim kurulduktan sonra program açılmadı "run time error" hatası verdi neden olabilir sence? . yarın bakacağım artık.  tekrar çok sağol görüşmek üzere

Abi linki tekrar yeniledim , sen son versiyonu indirip yukardaki linkte bulunanı da indirdin mi ok dir...

Denedim :) ...

ülkü

ülkü
Övünç kardeşim yeni üye olarak şaşkınlıkla izledim muhteşem bir iş çıkartmışsın eline sağlık bu bayram günü bilgisayarın karşısına bağladın beni bu arada bütün olta misina üyelerine hayırlı bayramlar diliyor sağlıkla nice bayramlara diyorum teknik konularda hele bilgisayarda çok iyi olmamakla birlikte iyi bir denizci ve tekne avcısıyım ve ne zamandır böyle bir çalışma arıyordum dikili ve bademli sahillerinde avlanıyorum teknem bademli balıkcı barınağına bağlı en kısa zamanda bu konuya eğilip wince işletim sistemli cihaz alıp yükleme yapacağım o zaman yardımların rica edeceğim tekrar başarılarınızıkutlar sağlıklı bir yaşam dilerim emekli diş hek i,ülkü erktan
  • Övünç Dinç, rkacar ve Caner Akalın bunu beğendi

ülkü

ülkü

övüç akadaşım özür dileyerek ismini onur olarak yazmış lö

olduğumu fark ettim  yaşımıza ver lütfen

• rkacar bunu beğendi

Caner Akalın

Caner Akalın

Bu gerçekten önemli konu oldu , bir çok insana yardımı olacağına eminim,

Övünç sende arasıra konuyu güncel tutmaya çalışırsan mutlaka daha fazla faydfası olur.

• rkacar bunu beğendi

Erdoğan Sızarlar

Erdoğan Sızarlar

Merhaba,

Cihazım Next YE G-535   Bilgisayar özürlüsü olduğumdan paylaştıklarınızı beceremedim. zipli dosya içindekileri cihaza nasıl aktaracağımı anlayamadım. Kopyala yapıştır şeklindemi? ve nereye? yardım ederseniz memnun kalırım. :)

Övünç Dinç

Övünç Dinç
Erdoğan Bey , merhabalar müsait olduğum ilk fırsatta sizinle iletişime geçip kurulumu tamamlariz...

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Merhaba,

Cihazım Next YE G-535   Bilgisayar özürlüsü olduğumdan paylaştıklarınızı beceremedim. zipli dosya içindekileri cihaza nasıl aktaracağımı anlayamadım. Kopyala yapıştır şeklindemi? ve nereye? yardım ederseniz memnun kalırım. :)

İlk olarak belirtelim ki cihazınız,

Windows ce 6.0 tabanlı...

İndirmeniz gereken Dosya bu :   

Lütfen Linkleri Görebilmek İçin Üye Girişi Yapın veya Üye Olarak Kayıt İşleminizi Tamamlayın.

next535.jpg

İndirdiğiniz wince_core_runtime_arm.zip dosyasını zip prorgramları yardımı ile extarch (dışarı çıkarın) yapın.Artık aşağıdaki şekilde gördüğümüz dosyaları karta kopyalama işlemine geçeceksiniz,

Ozi.png

Cihaz özelliklerinizden girerek usb modunu seçin ( ayarlar - usb ). Bu modu seçtiğiniz zaman bilgisayarınız cihazınızın hafızasını ( Resident Flash ) harici disk olarak görecektir ( biraz zaman alabilir bekleyin )
Kurulum için size gerekli olan dosyalarınızı pc yardımı ile yada navigasyonunuzun içinde bulunan sd -msd - yada pro duo kartı sökerek başka bir okuyucu ile root dizinine (Ana Bölüm) gönderin. Bu işlemi kartınızı sökmek yerine navigasyonalrınızı güncellemek için kullandığınız navigator yardımları ile de yapabilirisiniz.

• rkacar ve Erdoğan Sızarlar bunu beğendi

kazimbey

kazimbey

Bu arac navigasyonlarinda 7" olanlari yokmu, tableti vermek istemiyo bizim cocuk, 5" ler gozume biraz ufak gelir saniyorum. Tavsiye edeceginiz 7" windows tabanli arac navigasyonu varmi arkadaslar

Özkan Önk

Özkan Önk

Merhabalar ;

Elimde Navitech - NavP250BC navigasyon cihazı mevcut. Bu cihaz'a yükleme yapabiliyormuyuz?

halilak

halilak

Merhabalar ;

Elimde Navitech - NavP250BC navigasyon cihazı mevcut. Bu cihaz'a yükleme yapabiliyormuyuz?

Merhaba Mirim;

Övünç bu konuyu 2012 de açmış.

Sanırım paylaştığı programların link'i artık ölmüştür.

Bildiğim kadar ile sizin Navigasyon cihazınızın kullandığı işletim sistemi "Windows CE 5.0 Core".

Ve yine biliğim kadarı ile bu sistem üzerinde kimi deniz navigasyon programların çalışması sağlanıyor.

Ama bir takım çevirimleri yapmak ve yardımcı programlar kullanmak gerekiyor.

Hatta yine yanlış hatırlamıyorsam Garmin haritalarını bile ayarlanabiliyor.

Ama araştırmak gerek. Önemli olan cihazınızın alt yapısının Windows CE 5.0 Core olduğunu bilmek ve buna göre aramak.

Saygılar.

• rkacar bunu beğendi

Övünç Dinç

Övünç Dinç

Vakit bulursam konuyu bu ay güncelleyeceğim.

• rkacar ve diocid bunu beğendi

diocid

diocid

Vakit bulursam konuyu bu ay güncelleyeceğim.

Selam, müsait olursanız Samsun haritasını rica ediyorum, kalibrasyon için. Teşekkürler..

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı